درباره ما

آنچه درباره ما باید بدانید!

ما در فروشگاه اینترنتی فستو ایران اعتقاد داریم که دانش ماندگارترین ابزار تغییر است و می خواهیم با تمرکز بر گسترش دانش فنی صنعت و تولید در بازار تجارت ایران، نقش خود را در مسیر تغییر بازی کنیم و در زمینه خرید اینترنتی قطعات صنعتی و پنوماتیک موثر باشیم.
هدف فروشگاه اینترنتی فستو ایران ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی به بستر خرید اینترنتی قطعات صنعتی، خرید اینترنتی پنیوماتیک و هیدرولیک و ارائه دانش فنی و تخصصی به تجهیزات صنعتی می باشد.

  • مشاوره رایگان !
  • بازدید از پروژه
  • دسترسی آسان
  • تضمین قیمت
  • گارانتی محصولات
  • پشتیبانی

بیش از ده سال سابقه

کارشناسان حرفه ای و مشاوران صنعتی

تاریخچه ما

پروژه های اجرایی ما !

شرکت آکو فرا فناور دینا به کمک کارشناسان فنی و با سابقه در عرصه صنعت و بازرگانی در سال ۱۴۰۰ تاسیس گردیده و ذیل فروشگاه اینترنتی فستو ایران مشغول به تامین قطعات فستوپنیوماتیک شده است تا خرید اینترنتی قطعات صنعتی و پنوماتیک را برای شما مشتریان گرامی آسان کند. مجموعه فروشگاه اینترنتی فستو ایران همچنین در اجرای پروژه های صنعتی تجربه و توانایی بالایی دارد.

۸۱%

پیشرفت پروژه ها

۹۴%

موجودی محصولات

۹۵%

میزان رضایت مشتریان

نگاهی به آمار

نتایج آماری فعالیت های ما

۱۲+پروژهای تکمیل شده
۲Kتعداد مشتریان
۱۷۰+مشاوره های رایگان
۲پروژه های سال جاری

مشتریان ما

مشتریان ما چه می گویند؟

image
Jennifer Someone
Singer

“I wholeheartedly recommend Xtra Furniture Shop for your repair needs. I have used their services on two sets of jewellery.”

image
Mark Smith
Businessman

“People have been using natural objects, such as tree stumps, rocks and moss, as furniture since the beginning of human civilization. ”

image
Amanda Sanchez
Artist

“I wholeheartedly recommend Xtra Furniture Shop for your repair needs. I have used their services on two sets of Sofas.”

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار پست الکترونیک خود را وارد نمایید!